MÖBLER / Bord / Spelbord 9018354
nr 901 8354
Spelbord
1880-tal, längd: 89 cm, djup: 44 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:57:01
30/6 15:12:22